tvorba www stránek, tvorba webových stránek, seo, optimalizace seo

Balicek - www stranky
Balicek - eshopy
Balicek - graficke prace
Balicek - herni tymy

tvorba www stránek, tvorba webových stránek, seo, optimalizace seo

bannery
bannery
Chcete moderní, profesionální internetové stránky?
A co třeba začít podnikat na internetu? Není nic lehčího.
Je libo plakáty, vizitky, letáky, prospekty, bannery?
Chcete mít Vaší firmu na
1. místě ve vyhledávačích?
Nadpisy
Služby - Tvorba www stránek

Tvorba www stránek

Význam internetu se v poslední době velmi rychle zvyšuje. A pro každou firmu, ať už menší nebo větší, by měly být internetové stránky nezbytností. Vzhledem k neustálému zlevňování počítačů a dalšímu rozšiřování rychlého internetu význam internetových stránek naopak stále více a více poroste. Je to pak pro Vás i dobrá investice do budoucna.

Grafický návrh

Grafický návrh je velmi důležitý, proto velmi dbáme na Vaše požadavky a vše spolu několikrát prokonzultujeme, aby stoprocentně vyhovoval. V dnešním marketingu je velmi důležité se nějak odlišit od konkurence a s tím souvisí určitě i design stránek. Grafický návrh se vždy snažíme maximálně přizpůsobit Vaší firemní identitě (barvám, logu, atd) a službám Vaší firmy.

První dojem na zákazníka
Lidé si zapamatují vzhled a vracejí se
Zvyšuje důvěru ve Vaší firmu
Zvyšuje celkovou image firmy

"Pokud máte zájem o nový web, vytvoříme Vám grafický návrh ZDARMA"

Kódování a programování www stránek

V dnešní době je kódování internetových stránek komplikovanou záležitostí. Musí se brát ohled na mnoho pravidel a zákonitostí, aby byly Vaše stránky kompletně dokonalé. Naše firma vše realizuje s maximální precizností a respektuje nejmodernější pravidla a trendy internetového marketingu.

Velký důraz klademe na:

100% validitu kódu - to znamená, že stránka maximálně odpovídá mezinárodním standardům
Optimalizace pro všechny verze internetových prohlížečů - často se setkáváme s weby, kdy je kód optimalizován pouze pro jeden prohlížeč. Zbytečně se tak vlastník dobrovolně okrádá minimálně o 4tvrtinu svých zákazníků.
100% optimalizace pro vyhledávače
Přehledná struktura
Obsah stránky je dostupný a čitelný
Informace jsou srozumitelné a přehledné
Ovládání stránky je jednoznačné a pochopitelné


Ukázky našich prací najdete zde


Další služby, které je vhodné si k www stránkám objednat:Administrace internetových stránek

- Pokud potřebujete internetové stránky aktualizovat, tak Vám nabízíme doplňkovou, ale velmi užitečnou službu. Administrace je velmi jednoduchá, nepotřebujete žádné znalosti programovacích jazyků, prostředí je totožné s programem MS Word (klikněte pro více informací)SEO optimalizace webu pro vyhledávače

- jinak řečeno optimalizace internetových stránek pro vyhledávače, je jeden z nejefektivnějších prostředků moderního internetového marketingu. Díky nám se dostanete na přední místa ve vyhledávačích a zajistíme Vám větší efektivnost www stránek (klikněte pro více informací)Pravidelné detailní analýzy a statistiky internetových stránek

- Analýza poskytuje informace o tom, jak lidé nacházejí vaše stránky, jak je využívají a jak můžete zvýšit uživatelský komfort jejich návštěvníků. Zlepšete návratnost investice do svých webových stránek, zvyšte počet konverzí a vydělejte na internetu více peněz.
(klikněte pro více informací)Ukázky našich prací najdete zde


TOPlist TOPlist